Geslaagde netwerkavond bij Lentetuin met gastspreker Bram Moszkowicz

Op de 40e editie van de Lentetuin in Breezand was de donderdagavond traditioneel gevuld met de OVAP netwerkavond. De zaal was goed gevuld met leden van onze ondernemersvereniging, inzenders, supporters en standhouders van de Lentetuin en vele ondernemers van andere verenigingen in de Noordkop.

Allen genoten zij van een hapje en een drankje en zij luisterden naar de levenslessen van Bram Moszkowicz vergezeld door Eddy van der Ley. Aansluitend mochten zij hun vragen stellen aan de voormalig top-advocaat en was er daarna nog voldoende tijd om met elkaar te netwerken.

We kijken uit naar ons volgende evenement: de tweejaarlijkse inspiratiedag voor leden op 13 mei 2020.

OVAP Bestuur met Bram Moszkowicz en Eddy van der Ley bij de Lentetuin 2020.