Foto’s Sinterklaasintocht 2022 Anna Paulowna & Breezand

Op zaterdag 12 november 2022 is Sint Nicolaas de kinderen van Anna Paulowna en Breezand komen verblijden tijdens de Sinterklaasintocht!

Hij kwam aan om 10.15 uur in de haven in Anna Paulowna. De optocht ging daarna richting Winkelcentrum Molensluis waar de prijzen werden uitgereikt van de kleurwedstrijd en Sinterklaas uitgebreid werd toegezongen.

Om 14.00 uur is de optocht in Breezand van start gegaan vanaf het oude schoolplein van de voormalige basisschool De Zandhorst. Aansluitend was de goedheiligman bij Jongerenvereniging De Aap om ook hier de prijzen uit te reiken.

Wij bedanken iedereen die er weer een mooi feest van heeft weten te maken! Sinterklaas, de pieten, de Scouting, Breez’ Harmonie, Rowa Druk en Media, Mary van Gent en vele anderen: Dank jullie wel!

Op onze Facebookpagina zijn nog meer foto’s te vinden!

Sinterklaas

speedboot
stoomboot
stoomboot dichtbij
sint in koets
Sint in koets 2
Sint en Mary van Gent
pieten op boot groepsfoto
pieten op brommer en kar
pieten op dak
pieten op dak 2
pieten op brommer en kar
sint deelt prijs uit
speedboot stoomboot stoomboot dichtbij sint in koets Sint in koets 2 Sint en Mary van Gent pieten op boot groepsfoto pieten op brommer en kar pieten op dak pieten op dak 2 pieten op brommer en kar sint deelt prijs uit